KARASU KEBAP & DÜRÜM EVİ

Lezzetin Değişmez Adresi

Kıymalı Pide

Kıymalı Pide

Karasu Kebap ve Dürüm Evi Olarak Özenle Hazırladığımız Kıymalı Pide Siz değerli Müşterilerimize ikramlarımızla birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Devamı
Kuşbaşılı Pide

Kuşbaşılı Pide

Karasu Kebap ve Dürüm Evi Olarak Özenle Hazırladığımız Kuşbaşılı Pide Siz değerli Müşterilerimize ikramlarımızla birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Devamı
Kaşarlı Pide

Kaşarlı Pide

Karasu Kebap ve Dürüm Evi Olarak Özenle Hazırladığımız Kaşarlı Pide Siz değerli Müşterilerimize ikramlarımızla birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Devamı
Kaşarlı & Sucuklu Pide

Kaşarlı & Sucuklu Pide

Karasu Kebap ve Dürüm Evi Olarak Özenle Hazırladığımız Kaşarlı & Sucuklu Pide Siz değerli Müşterilerimize ikramlarımızla birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Devamı
Karışık Pide

Karışık Pide

Karasu Kebap ve Dürüm Evi Olarak Özenle Hazırladığımız Karışık Pide Siz değerli Müşterilerimize ikramlarımızla birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Devamı
Sucuklu Yumurtalı  Pide

Sucuklu Yumurtalı Pide

Karasu Kebap ve Dürüm Evi Olarak Özenle Hazırladığımız Sucuklu Yumurtalı Pide Siz değerli Müşterilerimize ikramlarımızla birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Devamı
Mantarlı Kaşarlı Pide

Mantarlı Kaşarlı Pide

Karasu Kebap ve Dürüm Evi Olarak Özenle Hazırladığımız Mantarlı Kaşarlı Pide Siz değerli Müşterilerimize ikramlarımızla birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Devamı
İstanbul Karışık Pide

İstanbul Karışık Pide

Karasu Kebap ve Dürüm Evi Olarak Özenle Hazırladığımız İstanbul Karışık Pide Siz değerli Müşterilerimize ikramlarımızla birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Devamı
Kıymalı Yumurtalı  Pide

Kıymalı Yumurtalı Pide

Karasu Kebap ve Dürüm Evi Olarak Özenle Hazırladığımız Kıymalı Yumurtalı Pide Siz değerli Müşterilerimize ikramlarımızla birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Devamı
Kavurmalı Yumurtalı Pide

Kavurmalı Yumurtalı Pide

Karasu Kebap ve Dürüm Evi Olarak Özenle Hazırladığımız Kavurmalı Yumurtalı Pide Siz değerli Müşterilerimize ikramlarımızla birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Devamı
Etli Ekme

Etli Ekme

Karasu Kebap ve Dürüm Evi Olarak Özenle Hazırladığımız Etli Ekme Siz değerli Müşterilerimize ikramlarımızla birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Devamı

Güzel Lezzetler Güzel Damak Tadları